Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Zbigniew Łucki

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Zbigniew Sobolewski jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 1994 roku ukończył Śląską Akademię Medyczną obecnie Uniwersytet Medyczny. Cała jego droga zawodowa jest związana z placówkami medycznymi regionu. Przez cztery lata pracował w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a następnie przez czternaście lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu, gdzie przez osiem lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Cztery lata po ukończeniu studiów w roku 1998 uzyskał specjalizację pierwszego stopnia z zakresu chirurgii ogólnej, a w roku 2003 specjalizację drugiego stopnia w tym obszarze.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY