Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Sławomir Łoń

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Sławomir Łoń jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Absolwent AM w Warszawie. Asystent w klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PSK-1 AM (’91-’93).

Od 1993 praca w Oddziale Chirurgii Plastycznej przy Klinice Chirurgii ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej CSK-1 AM. W latach 1986 – 2001 asystent a następnie adiunkt w Katedrze Fizjologii Klinicznej AM. Praca doktorska obroniona pod kierownictwem prof. Dr hab. E. Szczepańskiej-Sadowskiej (’97).

Specjalizacja z chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. Dr hab. Julii Kruk-Jeromin kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi. Nagradzany wyróżnieniami przez Ministra Zdrowia oraz przez Rektora AM w Warszawie za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej. Współautor pierwszej w Polsce książki popularnonaukowej poświęconej chirurgii estetycznej – „SZTUKA CZY MEDYCYNA”.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY