Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Ireneusz Łątkowski jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Doktor nauk medycznych Ireneusz Łątkowski uzyskał dyplom Wrocławskiej Akademii Medycznej w 1989 roku na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej i II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej. Od 1993 roku pracuje jako chirurg plastyk w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. Początkowo było to stanowisko starszego asystenta ,  pod kierownictwem prof. dr. hab. doktora h.c. Kazimierza Kobu,.Obecnie jest adiunktem Kliniki Chirurgii Plastyczne UM we Wrocławiu  a  od 2017r. kierownikiem największego w Polsce  Oddziału Chirurgii Plastycznej  w Polanicy -Zdroju .W 2003 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. W latach  2011-2017 był Konsultantem Wojewódzkim  w dziedzinie Chirurgii Plastycznej dla Województwa Dolnoślaskiego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY