Portal Chirurgia Plastyczna

dr hab. n. med. Anna Chrapusta

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr hab. n. med. Anna Chrapusta to specjalista chirurgii plastycznej.

W 1996 roku ukończyła Collegium Medicum UJ z wynikiem bardzo dobrym. Studia doktoranckie odbywała w 1996 -2000 roku w Klinice Chirurgii Dziecięcej PAIP. W 2001 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych uzyskała w 2018 roku. Kierownik Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Polskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń, Polskie Towarzystwo Mikrochirurgii.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY