Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

 

 

Dr n. med. Małgorzata Kuźlan jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 1997 roku jest związana z chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, gdzie uzyskała specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej pod kierunkiem prof. dr hab. med. Krzysztofa Słowińskiego. Od 2006 roku również jestem zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w ośrodku chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (www.scm.pl) gdzie pod kierunkiem prof. dr hab. hc med. Kazimierza Kobusa i dr n. med. Ireneusza Łątkowskiego uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Zajmuje się leczeniem oparzeń, urazów, chirurgią rekonstrukcyjną, chirurgią twarzowo-czaszkową, mikrochirurgią. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY