Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Krzysztof Czopkiewicz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Krzysztof Czopkiewicz to specjalista chirurgii plastycznej. Studia ukończył na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1986 roku. W 1991 roku uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej. W 1992-1999 swoje życie zawodowe związał ze Szpitalem Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Tam uzyskał specjalizację  II stopień z chirurgii plastycznej pod kierunkiem profesora Kazimierza Kobusa.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) – Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz od 2005 Brytyjskiej Izby Lekarskiej – General Medical Council.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY