Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Joanna Kurmanow

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Joanna Kurmanow jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista II stopnia z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Pierwszy staż zagraniczny odbył w 1990 roku, w Klinice Traumatologii w Chalons s. Marne, Francja. W 1993 roku, na zaproszenie dr Hanne Kjeldsen, wyjechała na staż w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Aarhus, Dania. W tym samym roku – najpierw jako rezydent, a potem pracownik naukowy i chirurg –  rozpoczęła współpracę z Oddziałem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Bristolu  (Wielka Brytania).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY