Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Jakub Kulesza

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Jakub Kulesza jest specjalistą chirurgii plastycznej.

W 2007 roku ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z chirurgii ogólnej zaczynał w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim, a kontynuował i ukończył w 2015 roku w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Chorób Naczyń, pod kierownictwem prof. Macieja Skórskiego. W latach 2016-2020 pracował w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, gdzie – zdobywając wiedzę u wybitnych lekarzy w tej dziedzinie, prof. dr hab. n. med. Józefa Jethona i dra n. med. Krzysztofa Staronia – ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej. Od 2020 roku pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym, w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, realizując specjalizację z chirurgii onkologicznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY