Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Wiktor Czyżak

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Wiktor Czyżak jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą chirurgią plastyczną, na którą składa się zarówno chirurgia estetyczna, jak i rekonstrukcyjna, a także leczenie oparzeń. W swojej pracy szczególnym zainteresowaniem darzy chirurgię piersi, powłok brzusznych oraz twarzy. Stawia na ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych, odwiedzając czołowe kliniki chirurgii plastycznej w Polsce oraz za granicą. Odbył szkolenia m.in. w Polanicy Zdrój, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz Bukareszcie, Bergamo czy Wiedniu. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY