Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Sylwia Daniluk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Sylwia Daniluk to specjalista chirurgii plastycznej. W 1994 roku Akademię Medyczną w Warszawie. Następnie uzyskała I i II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zdobywała na stażach w wiodących placówkach chirurgii plastycznej  w Polsce oraz w klinikach w Niemczech.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz ISAPS  (International Society of Plastic Surgery) zrzeszającego lekarzy – specjalistów chirurgii plastycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY