Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej. W1979r ukończył  Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim ,
w 1986r zdał egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty I stopnia  chirurgii ogólnej, w 1990r uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
W 1991 zdał egzamin państwowy uzyskując tytuł  specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Pracował jako  starszy asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie, w latach 1986 – 1991 pracował jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej CKPWAM w Warszawie. Od grudnia 2001roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie.

Od 19 lat jest właścicielem Prywatnego Centrum Chirurgii Plastycznej „Aesthetic Med”.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej,  Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (EACS),Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS), Światowego Towarzystwa Chirurgii Rekonstrukcyjnej (IPRAS), Europejskiej Akademii Estetycznej, Europejskiej Szkoły Onkologii. Wiedzę zawodową poszerza uczestnicząc w światowych sympozjach organizowanych dla chirurgów plastyków, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Austrii, USA, Brazylii . Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest pierwszym  lekarzem w Szczecinie, z tytułem Doktora Nauk Medycznych w specjalizacji Chirurgii Plastycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY