Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Joanna Jędrys

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Joanna Jędrys to specjalista chirurgii plastycznej. W 2002 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 2010 roku ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej w I Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie i pod kierunkiem promotora prof. Wojciecha Nowaka obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską na temat raka piersi, w 2016 roku ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej.

Od ponad 15 lat specjalizuję się w problematyce związanej z chorobami i estetyką piersi.  Dalsze doświadczenie zawodowe z zakresu chorób piersi zdobywała w Regionalnej Poradni Chorób Sutka przy I Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie i w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Rydygiera w Krakowie oraz na stażu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY