Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Daria Dobaczewska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Daria Dobaczewska jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

Posiada specjalizacje:

– I stopnia w chirurgii ogólnej – (Oddział Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Krakowie pod kierownictwem dr n. med. Artura Hatrwiga), pozwala na używanie tytułu chirurg.

– specjalizację z chirurgii ogólnej – (Oddział Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Szpitala miejskiego w Gdyni pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. ), pozwala na używanie tytułu specjalista chirurgii ogólnej

– specjalizację z chirurgii plastycznej (Klinika Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem dr hab. n. med. Alicji Renkielskiej; tam też wykonywała zabiegi chirurgii rekonstrukcyjnej – m.in. rekonstrukcja piersi po mastektomii, korekcja zniekształceń pourazowych twarzy, rekonstrukcje po zabiegach onkologicznych w obrębie twarzy oraz estetycznej, np. korekcja uszu,  powiek) .

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; obecnie na stanowisku starszego asystenta.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY