Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Monika Jachna-Grzesiak

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Monika Jachna-Grzesiak to specjalista chirurgii plastycznej II stopnia.

Od 20 lat zajmuje się dziedziną chirurgii plastycznej. Liczne certyfikaty świadczą o przygotowaniu do prowadzenia Kliniki na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swój warsztat medyczny doskonaliła pod okiem najlepszych chirurgów m.in. w Nowym Yorku, Rio de Janeiro, Londynie, Mediolanie, Bremerhaven, Miami. Obecnie współpracuje z klinikami w Londynie oraz Dubaju ciągle doskonaląc swoje umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgów Rekonstruujących Tkanki Własnym Tłuszczem, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY