Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Christoffer Ingves

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Christoffer Ingves to specjalista chirurgii plastycznej.

Wykształcenie medyczne i specjalizację zdobył w Kopenhadze. Doświadczenie zyskał dzięki licznym szkoleniom oraz pracy w duńskich centrach chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej, m.in. w uniwersyteckim szpitalu w Kopenhadze (Rigshospitalet RH), w Hvidovre (KKHH), w Odense (OUH), Roskilde (RAS) czy Vajle.  Przez wiele lat pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii plastycznej szpitala w Helsingør. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY