Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Piotr Drozdowski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Piotr Drozdowski jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Od 2007 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej pod kierownictwem dr n. med. Ireneusza Łątkowskiego. Od 2015 roku członek zespołu rekonstrukcyjnego Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii  – Oddziału w Gliwicach pod kierownictwem Prof. Adama Maciejewskiego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY