Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Aleksandra Iljin

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Aleksandra Iljin Jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1997 roku, a następnie w 1997 i 1998 roku odbyła szkolenia w zakresie chirurgii plastycznej (Department of Plastic Surgery) w Northern General Hospital N.H.S. Trust w Sheffield, Wielka Brytania. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego I stopnia z chirurgii ogólnej (2001 r.) i obronie pracy doktorskiej w 2002 roku była asystentem w Klinice Chirurgii Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Od 2007 roku pracuję w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi, od 2013 r. na stanowisku adiunkta. W 2008 r. była zatrudniona jako Clinical Assistant w Claremont Hospital w Sheffield, Wielka Brytania. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej uzyskałam w 2012 roku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY