Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Jacek Grudziński

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Jacek Grudziński to specjalista chirurgii plastycznej. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej pod kierownictwem Prof. hab. n. med. Jerzego Lipińskiego, specjalisty chirurgii plastycznej i specjalisty chirurgii ogólnej uzyskany w Klinice Chirurgii Urazowej AM w Gdańsku w 1999 roku.

Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr hab. n. med. Alicji Renkielskiej prof. nadzw. GUMed, specjalisty chirurgii plastycznej uzyskany w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń AM w Gdańsku w 2003 roku.

Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny uzyskany w 2006 roku uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, promotorem przewodzie doktorskim był dr hab. Jerzy Lasek prof. nadzw. AMG.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY