Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Marta Wilczyńska-Staniul

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Marta Wilczyńska-Staniul jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 1994-2005 pracowała na Oddziale Chirurgii Ogólnej i w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, gdzie uzyskała specjalizację I i II stopnia oraz tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. Chirurgią plastyczną zajmuję się od 1999 r.

Od 2005 do 2012 roku pracowała we wiodącym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Tam kształciła się pod okiem profesora Kazimierza Kobusa i doktora Ireneusza Łątkowskiego.

W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej pod kierunkiem dr. Ireneusza Łątkowskiego. Od prawie 30 lat przeprowadza operacje w Polsce. Jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz posiada specjalizację pierwszego i drugiego stopnia chirurgii ogólnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY