Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Janusz Greese Łyko

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Janusz Greese Łyko jest specjalistą chirurgii plastycznej. W latach 1995-1997 rok odbył staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej I stopnia w Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Natomiast w roku 2004 ukończył staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii plastycznej II stopnia w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. W roku 2004 został Ordynatorem oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie. Od 2012 roku biegły sądowy w zakresie chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY