Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek.med. Zbigniew Giedrojć -Juraha jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył studia na Wydziale Lekarski w Białymstoku. W 1965 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tej też dziedzinie w roku 1969 uzyskał dyplom z wyróżnieniem wydany przez Royale Collage of Surgeons w Londynie.

W tym samym roku po powrocie do Polski , rozpoczął pracę jako starszy wykładowca w klinice chirurgii plastycznej i szczękowo – twarzowej w Łodzi. W 1972 roku pracował jako ordynator i kierownik kliniki chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w uniwersyteckim szpitalu w Nijmegen w Holandii. Zbigniew Giedrojć Juraha ma za sobą dziesiątki lat doświadczeń, prace w renomowanych klinikach i sukcesy nie tylko w przeprowadzonych operacjach, ale też w kształceniu chirurgów plastycznych na całym świecie.

Jest członkiem: De Nederlandse Vereniging voor Plastische Chirurgie, NVPC / De Nederlandse Vereniging voor Esthetische Plastische Chirurgie, NVEPC / The British Association of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgeons, BAPRAS / The International Society of Aesthetic Plastic Surgery, ISAPS, a także Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY