Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Tomasz Dydymski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Tomasz Dydymski to specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1995 roku. W  tym samym roku rozpoczął pracę i specjalizację z chirurgii ogólnej w renomowanej Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroentologicznej i Endokrynologicznej przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu, gdzie pod kierownictwem Prof.dr hab. Michała Drewsa zdobył w 1999 roku tytuł chirurga a w 2004 specjalisty chirurgii ogólnej.

W latach 1997-98 przebywał na stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. POd okiem prof. dr hab. Marii Siemionow przeszedłem szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadziłem szereg prac badawczych , które zaowocowały pracą doktorską. Promotorem pracy została Prof. Siemionow w w roku 2003 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY