Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Sylwester Dratwa

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Sylwester Dratwa to specjalista chirurgii plastycznej. Uczelnię medyczną ukończył w 1997 roku, a w 2000 roku uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej. Natomiast w 2005 roku uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej. Następnym krokiem w jego karierze to przystąpienie do egzaminu, który umożliwił mu zdobycie specjalizacji z chirurgii plastycznej w 2012 roku.

Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY