Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Ryszard Bratoś

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Ryszard Bratoś jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim ówczesnej Akademii Medycznej w 1981 roku. Pracę rozpoczął w Oddziale Chirurgii Ogólnej szpitala w Tuszynku, a od 1985 roku jako asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego Nr. 1 Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 1986 r. uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a w 1989 r. tytuł specjalisty II stopnia z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

W roku 2002 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Od 1992 r. prowadził jednocześnie prywatną praktykę lekarską w zakresie konsultacji i operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Wielokrotnie powoływany jako biegły z zakresu chirurgii plastycznej przez sądy w całym kraju. W latach 1990-2010 wielokrotnie pracował na etacie chirurga plastycznego w szpitalu St. Maartens Gasthuis w Venlo w Holandii pełniąc również dyżury całodobowe i mieszkając na terenie szpitala. W czasie studiów pracował jako pielęgniarz w szpitalu miejskim W Malmo w Szwecji oraz w szpitalu w Leverkusen w RFN. W latach 2002-2007 pełnił obowiązki dyrektora do spraw medycznych Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Od roku 2010 do 2018 był współwłaścicielem Spółki Cywilnej o profilu chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY