Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Marek Węgrzyn

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Marek Węgrzyn jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 1985 roku zdobył Dyplom lekarza Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 1987 roku zdobył I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. W 1993 roku II stopień z chirurgii ogólnej. W 2002 roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Pracował na stanowisku starszego asystenta i specjalizacja z chirurgii plastycznej w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierunkiem prof. dr. hab. dr h.c. Kazimierza Kobusa. Był zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu i zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka CMR we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY