Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Agnieszka Wasilewska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż specjalizacyjny z chirurgii plastycznej odbyła we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej – koordynowanym przez prof. dr. hab. med. Jerzego Strużynę. Za swoją pracę dyplomową otrzymała nagrodę Fundacji im. Carlo Alberto Bartolettiego na I Międzynarodowym Konkursie Prac z dziedziny Medycyny Estetycznej w Rzymie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY