Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Fabian Urban

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Fabian Urban jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 2006 roku został absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Odbył w 2006-2007 staż lekarski w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Kliniczny nr 1 w Szczecinie. 2007-2009: Studium doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. 2006-2007: Staż lekarski w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Kliniczny nr 1 w Szczecinie. W 2011 roku obrona tytułu doktora nauk medycznych. W 2016 roku zdobył specjalizację z chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY