Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Andrzej Tomczyk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Andrzej Tomczyk jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1994 roku. Staż podyplomowy odbył w Klinice Chirurgii Dziecięcej Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizację I stopnia z Chirurgii Dziecięcej uzyskał w 1998 roku. W latach 1998 – 2003 pracował w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od kwietnia 2003 pracował w Katedrze i Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na bazie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Tam uzyskał specjalizację z Chirurgii Ogólnej. W roku 2005, pod kierownictwem Profesora Jerzego Strużyny obronił z wyróżnieniem dysertację doktorską „Ocena jakości i komfortu życia u wybranych oparzonych leczonych w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich” uzyskując tytuł Doktora Nauk Medycznych. Po odbyciu wymaganego szkolenia specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty z dziedziny Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, REkonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY