Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Andrzej Świątkiewicz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med Andrzej Świątkiewicz jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1993 r zatrudniony w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala Woj. im J. Biziela w Bydgoszczy, której kierownikiem jest Prof. dr hab. med. Arkadiusz Jawień.

1993 – 4-miesięczny pobyt szkoleniowy w laparoskopii zabiegowej w Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego w Leuven pod kierunkiem prof. F. Penninckxa, uzyskanie certyfikatu w laparoskopii zabiegowej.

22.05.1996 uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych za pracę pt:”Antytrombina III, białko C, białko S i inne wybrane parametry krzepnięcia i fibrynolizy we krwi chorych z nawracającą zakrzepicą żył głębokich kończyn dolnych”. Pracował w Szpitalu Powiatowym w Świeciu na Oddziale Chirurgicznym jako ordynator w latach 1999-2001.  Od 01.01.2002 r praca w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej pod kierunkiem Prof. dr. hab. Andrzeja Zielińskiego, Konsultanta Krajowego z Chirurgii Plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY