Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Jerzy Szysz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Jerzy Szysz jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1997 roku.

Podjął pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej i onkologicznej Szpitala Grochowskiego w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w 2005 roku. W 2006 roku rozpoczął pracę na stanowisku starszego asystenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Właśnie tam w 2009 roku uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY