Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Agnieszka Budzyńska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Agnieszka Budzyńska jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację z chirurgii ogólnej i plastycznej. Od kilkunastu lat pracuję jako lekarz Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego w krakowskim szpitalu im. Ludwika Rydygiera, w którym pełni funkcję starszego asystenta Oddziału.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznego, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY