Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Sławomir Stępniewski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył studia w 2002 roku na Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2010 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Staż  specjalizacyjny odbył w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, a także Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie uzyskując tytuł specjalisty chirurga plastycznego.

W 2009 roku w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rozpoczął studia doktoranckie pod opieką prof. dr hab n. med. Julii Kruk-Jeromin. Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY