Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Bartłomiej Zoń

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr Bartłomiej Zoń specjalista chirurgii plastycznej w 1999 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 2001r. związany z Wojskowym Instytutem Medycznym CSK MON w Warszawie. W WIM CSK MON ukończył najpierw specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej WIM CSK MON (Kierownik Prof. Dr hab. Med. Marek Maruszyński) pod kierownictwem dr med. Macieja Koselaka. Następnie specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr med. Wojciecha Witkowskiego w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON (Kierownik dr  med. Wojciech Witkowski). Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta.

Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Od 2006 r. Dr Bartłomiej Zoń współpracuje z Kliniką Chęciński oraz CM Damiana.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY