Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Ryszard Suliga

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek.med.Ryszard Suliga jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1981 rok. W 1984 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Od 1989 roku jest specjalistą chirurgii plastycznej po kilkuletnim kształceniu w Tarnowskich Górach, Warszawie oraz Polanicy Zdroju.

Jako specjalista chirurgii plastycznej współpracował z Kliniką Otolaryngologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przeprowadzając tam operacje rekonstrukcyjne oraz plastyki całego nosa  oraz z Wojewódzkim Szpitalem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Piekarach Śląskich przeprowadzając tam operacje rekonstrukcyjne rozległych ubytków tkanek miękkich kończyn dolnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY