Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Jarosław Stańczyk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Jarosław Stańczyk jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwent AM w Warszawie. W latach 1991-2003 zatrudniony w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, początkowo na stanowisku asystenta a następnie adiunkta. Pierwszy stopień specjalizacji zdobył w Klinice Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego pod kierunkiem prof. dr hab. Wojciecha Noszczyka. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem twórcy tej specjalności w Polsce prof. dr hab. Michała Kraussa a następnie prof. dr hab. Józefa Jethona, zakończoną zdaniem egzaminu z wyróżnieniem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY