Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Aldona Stachura

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Aldona Stachura jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończyła studia na wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2003 roku. Od 2005r – 2008r zatrudniona jako asystent na etacie szpitalnym w Klinice Chirurgii Plastycznej Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, jedynej tego typu placówce na Śląsku. W roku 2008 rozpoczęła specjalizację z Chirurgii Plastycznej, zatrudniając się w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach, pod kierownictwem dr A. Krajewskiego, dalej kontynuując naukę we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Szpitala Powiatowego w Łęcznej- największym i najnowocześniejszym ośrodku leczenia oparzeń w kraju prowadzonym przez prof. zw. J. B. Strużynę.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY