Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Maria Sowa-Molska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr Maria Sowa-Molska jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Przez szereg lat pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, gdzie przebyła wszechstronne szkolenie specjalizacyjne pod kierunkiem prof. dr hab. med. Michała Kraussa. Od wielu lat pracuje jako specjalista chirurgii plastycznej.

W czasie pobytów w USA pogłębiała wiedzę w zakresie chirurgii estetycznej u czołowych chirurgów plastyków z Kaliforni (David Wood, Long Beach) i Alabamy (Bob Howe i Louis Vasconez, Birmingham). Jest doświadczonym specjalistą w zakresie korekcji powiek, face-liftingu, korekcji nosa oraz operacjach piersi.

Od 2000 roku kieruje Centrum Chirurgii Plastycznej Malia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY