Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Mateusz Zachara

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Mateusz Zachara jest specjalistą chirurgii plastycznej. Dr Mateusz Zachara jest absolwentem wrocławskiej Akademii Medycznej. Od 2005 roku pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy – Zdroju, obecnie na stanowisku starszego asystenta. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał przez wiele lat pod okiem prof. Kazimierza Kobusa i prof. Piotra Wójcickiego, wykonując kilka tysięcy zabiegów operacyjnych. W 2010 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych. Uczestniczył w wielu kursach i stażach indywidualnych w ośrodkach chirurgii plastycznej w kraju i zagranicą. W dalszym ciągu kształci się i zdobywa wiedzę na temat nowoczesnych technik operacyjnych i innowacji w chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY