Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Tomasz Sirek

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Tomasz Sirek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Katowicach. W maju 2017 r. ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Ružinov w Bratysławie.

Doświadczenie zawodowe doskonali uczestnicząc w licznych stażach i kursach specjalistycznych w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Vivantes Brustzentrum, Vivantes Klinikum Am Urban (Berlin/Niemcy), Cleveland Clinic (Ohio/USA), University of Pittsburgh Medical Center (Pittsburgh/USA), Szpital św. Anny (Brno/Czechy), Reene Clinic (Istambuł/Turcja).

Od 2011 r. jest zatrudniony w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej na stanowisku młodszego asystenta. Od 2012 r. współpracuje z Kliniką Chirurgii Plastycznej MedCosmetic.

W 2015 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Analiza zmian skórnych usuniętych w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w latach 2009-2012“.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY