Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Janusz Sirek

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Janusz Sirek w 1981 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracował jako asystent w Klinice Kardiochirurgii w Zabrzu u prof. Paliwody oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu u prof. Szyszki.

Od 1984 r. był zatrudniony na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Zabrzu. W 1984 r. zdał egzamin specjalizacyjny I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej, a cztery lata później egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr n. med. Adrianny Oleszyckiej. W 1997 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych. W latach 1988-1999 pracował jako zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu.

Od 1990 r. jest właścicielem Kliniki Chirurgii Plastycznej oraz Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY