Portal Chirurgia Plastyczna

dr hab. n. med. Jan Rykała

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr hab. n. med. Jan Rykała jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1995 roku. W 1998 roku uzyskał I° specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. W roku 2004 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, a 2008 tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od 1996 do końca 2004 roku pracował w Oddziale Chirurgii Onkologicznej WSS im. M. Kopernika w Łodzi. Od 2005 roku jest adiunktem w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi i starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala im. N. Barlickiego w Łodzi.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY