Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Piotr Pietruski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Piotr Pietruski jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 roku. Następnie nostryfikował dyplom lekarski w Stanach Zjednoczonych. Lekarski Egzamin Państwowy zdał z wyróżnieniem. W latach 2013-2019 odbywał specjalizację z chirurgii plastycznej w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala im. N. Barlickiego w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, z którą związany jest do dziś. W marcu 2018 roku obronił pracę doktorską z wyróżnieniem. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii plastycznej zdał z oceną bardzo dobry. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez zagraniczne staże i kursy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY