Portal Chirurgia Plastyczna

prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 1981 roku ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu.

W 1985 roku rozpoczął prace w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 1989 roku uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. W 1994 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych po obronieniu pracy pt: „Ocena ukrwienia stóp po pobraniu płata z grzbietu stopy”, a w 2008 roku tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych, po obronie pracy pt. „Ocena skuteczności leczenia pooperacyjnej niewydolności podniebienno-gardłowej w rozszczepieniu podniebienia”. W 2012 roku Prezydent Rzeczpospolitej nadał dr Wójcickiemu tytuł profesora nauk medycznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY