Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej kilkunastoletniej pracy zawodowej wykonał wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej. Rocznie dr Pabiańczyk wykonuje około 700 – 800 zabiegów z pełnego zakresu chirurgii plastycznej.

Jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Prowadził wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów medycyny w ramach Koła Naukowego z chirurgii plastycznej w UJCM. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem 16 publikacji naukowych i 22 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych. Po ukończeniu specjalizacji odbył szkolenia praktyczne i teoretyczne m. in. we Francji, Włoszech, Niemczech, Belgii, Monaco, Szwecji i Austrii oraz w wielu polskich klinikach chirurgii plastycznej. Dr Pabiańczyk ponadto pełnił funkcję wykładowcy i był prowadzącym przedmiot Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY