Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Katarzyna Osiak

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Katarzyna Osiak jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 1986 roku jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Asystent i wykładowca Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, związana ze Szpitalem im W. Orłowskiego przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie. W latach 1986 -1989 asystent Kliniki Chirurgii Ogólnej ( I st specjalizacji z chirurgii ogólnej ).

Od 1990 starszy asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej (II st specjalizacji z chirurgii plastycznej 2001 rok) W 1994 roku ukończyła Kurs Elektromiografii Klinicznej uzyskała certyfikat do samodzielnego prowadzenia badań elektrofizjologicznych. Od 1995 roku Kierownik Pracowni EMG przy Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im W Orłowskiego. Pracownia o profilu diagnostyki neuropatii uciskowych nerwów obwodowych kończyn górnych i dolnych. Od 2012 roku Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala im W Orłowskiego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirugii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY