Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Wiesław Bieńkowski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Wiesław Bieńkowski to specjalista chirurgii plastycznej. Wojskową Akademię Medyczną ukończył w 1976 roku. Tytuł specjalisty Chirurgii Ogólnej uzyskał w 1985 roku, natomiast tytuł specjalisty Chirurgii Plastycznej pod kierownictwem Prof. dr hab. med. Jerzego Strużyny uzyskał w 1990 roku w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń CSK WAM w Warszawie. Do 1992 roku pracował w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo-Plastycznym10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY