Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Anna Olender

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Anna Olender jest specjalistą chirurgii plastycznej.

W 1994 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Uzyskała specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej, pracując w Oddziale Chirurgicznym Szpitala MSWiA w Katowicach.W 1998 roku rozpoczęła specjalizację na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Od 2000 roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej w Polanicy-Zdroju. Specjalizację z tego zakresu otrzymała w 2004 roku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY