Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Agnieszka Niewczas-Gabryszuk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Agnieszka Niewczas-Gabryszuk jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiuoraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej GWSH im Korfantego w Katowicach.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej w kraju i za granicą.
W 2013 r rozpoczęła pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy -Zdrój, gdzie kształciła się pod okiem wybitnych specjalistów swego fachu uzyskując tytuł specjalisty chirurgi plastycznej.

Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta Chirurgii Plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej DSS im. T. Marciniaka we Wrocławiu

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY