Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Michał Nessler

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Michał Nessler jest specjalistą chirurgii plastycznej.  Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ (2007). Już w trakcie studiów wykazywał zainteresowanie chirurgią plastyczną realizując staże kliniczne w ośrodkach chirurgii plastycznej w USA (Rochester, NY) i Australii (Perth, WA). Po studiach rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W tym czasie nabywał wiedzę i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej oraz leczenia oparzeń u dzieci pod kierownictwem prof. dr hab. med. Jacka Puchały. W latach 2010 – 2011 przebywał na rocznym stażu klinicznym w Szpitalach klinicznych University of Western Australia w Perth, gdzie szkolił się pod kierownictwem prof. Fiony Wood w dziedzinie chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń u dorosłych i dzieci. Po powrocie do Polski, ukończył studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ i w 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę z zakresu regeneracji skóry. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej, odbywał pod kierownictwem dr hab. n. med. Anny Chrapusty, a tytuł specjalisty z tej dziedziny uzyskał w 2018 roku. Obecnie pracuje w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej, Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie pełniąc funkcję Koordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY