Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Karolina Mikuś-Zagórska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Katarzyna Mikuś-Zagórska jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W roku 2012 obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizacje z zakresu chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskała w roku 2016, odbywając specjalizację w kilku europejskich ośrodkach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Od kilkunastu lat pracuję w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej zajmując się pacjentami dotkniętymi ciężkimi oparzeniami oraz wymagającymi zabiegów rekonstrukcyjnych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY